Vi gir deg energi! 

Region Stavanger er det offisielle destinasjonsselskapet som jobber for profilering av Stavanger-regionen. Selskapet er non-profit, ble etablert i januar 2004, og har for øyeblikket mer enn 200 næringsmedlemmer og 13 medlemskommuner. Region Stavanger er ansvarlig for å drive turistkontorene i Stavanger og Sandnes.

Organisasjonsnummer: 986 517 138

Hovedkontor og turistkontorer:
info@regionstavanger.com
+ 47 51 85 92 00

Region Stavanger Convention Bureau:
convention@regionstavanger.com

Offisielle nettsider:

Visit Stavanger-regionen

Bransjeblogg

Kongressider (MICE)

Bildearkiv for presse

Kontaktinformasjon ansatte i Region Stavanger: 

Per Morten Haarr

Reiselivsdirektør
Mobil: +47 944 99 106
per.morten.haarr@regionstavanger.com

Gunhild Vevik
Kommunikasjonssjef
Mobil:  +47 916 17 532
gunhild.vevik@regionstavanger.com

Ellen Frisvold
Sales manager – Leisure market
Mobil: +47 900 43 290
ellen.frisvold@regionstavanger.com

Lene Lunde
Informasjonsarkitekt web og kommunikasjon
Mobil: +47 474 15 662
lene.lunde@regionstavanger.com 

Liv Kristina Jehl (20 %)
Kommunikasjonsrådgiver
Mobil: +47 451 07 382
liv.kristina.jehl@regionstavanger.com

Heta Inoma
Teamleder turistinformasjon
Mobil: +47 973 94 581
heta.inoma@regionstavanger.com

Henrik Susort
Destinasjonsekspert/sosiale media
Mobil: +47 413 75 538
henrik.susort@regionstavanger.com

Elwin Ricardo Vis
Destinasjonsekspert/sosiale media
Telefon: +47 51 85 92 00
elwin.ricardo.vis@regionstavanger.com

Anette Larsen Bognø
Director of Events
Mobile: +47 991 13 883
anette.larsen@regionstavanger.com 

Morten Andreassen
Prosjektleder for Siddis Center
Mobile: +47 416 91 440
morten.andreassen@regionstavanger.com

Eirill Gitlesen 
Salgs- og prosjektansvarlig MICE
Mobil: +47 400 63 244
eirill.gitlesen@regionstavanger.com

Michelle Milas
Sales manager (Association Meetings)
Mobil: + 47 99 11 68 34
michelle.milas@regionstavanger.com